Рух учнів

НАКАЗ

25.05 .2018 № 4                                                                                            м. Корюківка

Про переведення до наступного класу

учнів 1- 4-х та 6-го

класів гімназії

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015р. № 762 та згідно рішення педагогічної ради (протокол засідання № 8 від 25.05.2018 року)

НАКАЗУЮ:

Перевести учнів 1 - 4-х та 6-го класів гімназії до наступних класів у такому складі:

1(5)-А клас

1. Альохіна Антона Руслановича

2. Байрагдарова Емиля Ісламовича

3. Барабаша Захарія Сергійовича

4. Безсмертну Дарину Костянтинівну

5. Бичик Ірину Анатоліївну

6. Василенко Дарину Андріївну

7. Вахненко Олександру Максимівну

8. Вихоря Нікіту Валентиновича

9.Горілика Дмитра Дмитровича

10. Глушак Олександру Олександрівну

11. Дем'яненка Антонія Олександровича

12. Качуру Нікіту Сергійовича

13. Климову Каріну Дмитрівну

14. Кожушка Кирила Юрійовича

15. Компанець Анастасію Віталіївну

16. Кошеля Антона Андрійовича

17.Кравченка Євгенія Сергійовича

18 Луговець Анну Сергіївну

19. Мельника Антона Леонідовича

20. Мірошник Олександру Романівну

21. Милейка Гліба Олеговича

22. Минко Валерію Анатоліївну

23. Мотчану Валерію Павлівну

24. Нафтольського Володимира Ігоревича

25.Петрика Владислава Богдановича

26. Романчука Захара Віталійовича

27. Солдатову Вероніку Олександрівну

28 Старовойта Артема Вікторовича

29.Тосенка Костянтина Андрійовича

30. Швеця Дениса Сергійовича

31. Цибру Карину Валеріївну

- таких учнів 1-А класу перевести до 2-А класу в кількості 31 особи.

1(5)-Б клас

1. Авраменка Олександра Сергійовича

2. Борисенко Вероніку Віталіївну

3. Бугрим Зою Аркадіївну

4. Гетьманчука Андрія Григоровича

5. Грешилову Дарину Ігорівну

6. Дворецького Андрія Максимовича

7. Дзвінчука Нікіту Богдановичу

8. Зіненко Вікторію Володимирівну

9. Коломійця Нікіту Івановича

10. Компанця Кирила Дмитровича

11. Кугука Дениса Романовича

12. Пилипець Олександру Іванівну

13. Погребеця Богдана Сергійовича

14. Понкрат'єву Валерію Вікторівну

15. Потапенка Артура Андрійовича

16. Лелюка Артема Миколайовича

17. Литвиненко Домініку Михайлівну

18. Литвиненко Міхаелу Михайлівну

19. Молдавчук Діану Михайлівну

20.Олещенка Максима Вікторовича

21. Римар Евеліну Владіславівну

22.Тосенка Дмитра Олексійовича

23. Сердюк Катерину Андріївну

- таких учнів 1-Б класу перевести до 2-Б класу в кількості 23 осіб

2(6) клас

  • Артеменко Марину Андріївну
  • Бадюлю Артема Петровича
  • Баштового Владислава Олеговича
  • Гладченка Мирослаав Олександровича
  • Дзюїну Олександру Вячеславівну
  • Дрожжу Олександра Максимовича
  • Заяць Дар'ю Дмитрівну
  • Коробко Софію Олександрівну
  • Корюку Ярослава Євгенійовича
  • Кугук Анастасію Віталіївну
  • Лесуненка Нікіту Анатолійовича
  • Малишеву Єлизавету Сергіївну
  • Мацко Яну Андріївну
  • Менського Ростислава Вячеславовича
  • Мікропуло Власа Сергійовича
  • Настоящого Костянтина Володимировича
  • Носаченка Іллю Івановича
  • Осадчу Каріну Дмитрівну
  • Петрик Маргариту Дмитрівну
  • Романенка Олега Вікторовича
  • Світка Данила Денисовича
  • Синявську Лілію Василівну
  • Тройну Антона Олександровича
  • Частило Вікторію Сергіївну
  • Фесенка Олександра Ігоревича
  • Топорівського Богдана Петровича

- таких учнів 2 класу перевести до 3класу в кількості 26 осіб.

3(7) клас

1. Байрагдарова Імрана Ісламовича

2. Белякова Іллю Павловича

3. Береку Марю Павлівну

4. Білу Анну Дмитрівну

5. Болотвину Дарину Сергіївну

6. Верещако Софію Володимирівну

7. Єрмоленка Віктора Андрійовича

8. Іватченко Аліну Ігорівну

9. Іваненка Євгенія Сергійовича

10. Кугука Сергія Юрійовича

11. Кир'ян Карину Сергіївну

12. Кир'ян Аліну Сергіївну

13. Колмика Владислава Станіславовича

14. Кривду Анастасію Максимівну

15. Ковальчука Богдана Анатолійовича

16. Капустін Дмитро Юрійович

17. Кожем'яко Іванна Андріївна

18. Летута Данило Русланович

19. Литвиненко Олександр Ярославович

20. Митрофанову Ірину Сергіївну

21. Мачачу Ігора Васильовича

22. Надточія Максима Олександровича

23. Пасічник Вікторію Михайлівну

24. Панкратьєву Ангеліну Ігорівну

25. Пішеніну Богдану Валерійовичу

26. Савченко Світлану Ігорівну

27. Хомка Івана Олександровича

28. Яковенко Маргариту Михайлівну

29. Ячунскаса Вітаса Сваюнасовича

- таких учнів 3 класу перевести до 4 класу в кількості 29 осіб.

4(8) клас

1.Артеменка Сергія Андрійовича

2.Бабича Дмитра Сергійовича

3.Бідну Катерину Леонідівну

4.Десятниченка Романа Сергійовича

5.Діденко Яніну Олександрівну

6.Єрмоленко Наталію Володимирівну

7.Заворотного Вадима Володимировича

8.Зубенко Дарію Павлівну

9.Іванову Діану Олександрівну

10.Коненко Валерію Андріївну

11.Концевого Дмитра Вікторовича

12.Кончу Вадима Андрійовича

13.Клименко Вероніку Олександрівну

14.Кравченка Владислава Сергійовича

15.Кукуюк Марину Андріївну

16.Лозову Кароліну Костянтинівну

17.Мельника Даніїла Леонідовича

18.Науменко Катерину Сергіївну

19.Рудого Дмитра Юрійовича

20.Савченко Анастасію Сергіївну

21.Савченко Софію Андріївну

22.Скоробогату Людмилу Вікторівну

23.Стельмаха Максима Сергійовича

24.Тарасенко Софію Олександрівну

25.Тройжона Петра Валерійовича

26.Шаміну Вікторію Арсеніївну

27.Шишкова Дмитра Олександровича

28.Штельмака Богдана Руслановича

29.Юновидову Анастасію Юріївну

30.Ященка Іллю Сергійовича

- таких учнів 4 класу перевести до 5 класу в кількості 30 осіб.

6(10) клас

1.Борсука Олександра Олександровича

2.Гуляра Даніїла Романовича

3.Жарко Ярославу Анатоліївну

4.Іваненко Ольгу Сергіївну

5.Кириленка Павла Олександровича

6.Лукаш Жанну Олександрівну

7.Марченка Олега Олеговича

8.Мещанинець Наталію Вікторівну

9.Муляренко Владиславу Андріївну

10.Помаза Максима Сергійовича

11.Римар Владиславу Владиславівну

12.Романенко Анастасію Віталіївну

13.Синянвького Дениса Васильовича

14.Ховдія Максима Анатолійовича

15.Янченка Михайла Миколайовича

- таких учнів 6 класу перевести до 7 класу в кількості 15 осіб.

Директор гімназії                                                             Л.Г.Остапенко

НАКАЗ

01.06 .2018                                                                                                               № 5

м. Корюківка

Про зарахування учнів

до 1(5) класу

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №367 від 16 квітня 2018 року, на підставі заяв батьків (або осіб, які їх замінюють) про зарахування дітей до закладу загальної середньої освіти, особових справ учнів

НАКАЗУЮ:

1.Зарахувати до складу учнів 1(5) класу гімназії з 1 вересня 2018 року:

1.1. Аксаментову Анастасію Геннадіївну

1.2. Бабича Богдана Олександровича

1.3. Бідну Ольгу Леонідівну

1.4.Ворошило Владу Ігорівну

1.5.Голуб Катерину Олександрівну

1.6.Григоренка Святослава Володимировича

1.7.Громніцького Олександра Павловича

1.8.Жарка Микиту Олександровича

1.9.Жменьковського Романа Андрійовича

1.10.Камишного Марка Олександровича

1.11.Кириченко Соломію Володимирівну

1.12.Кучму Олександра Вікторовича

1.13. Кучму Анастасію Євгенівну

1.14.Литвинову Владиславу Дмитрівну

1.15.Лисицю Євгенія Олександровича

1.16.Макаренко Тальяну Миколаївну

1.17.Ольховика Олександра Юрійовича

1.18.Орла Даниїла Валерійовича

1.19.Ортяшова Єгора Павловича

1.20.Підтеребу Олександру Андріївну

1.21.Пивовар Матвія Андрійовича

1.22.Пружину Поліну Олександрівну

1.23.Рубея Андрія Павловича

1.24.Саченко Анастасію Вікторівну

1.25.Сахуту Іллю Олександровича

1.26.Солдатову Катерину Олександрівну

1.27.Софієнко Валерію Андріївну

1.28.Тихоновського Рената Анатолійовича

1.29.Чубару Артема Максимовича

Директор гімназії                                                                                  Л.Г.Остапенко

НАКАЗ 

08.06.2018                                                                                                         №8

м. Корюківка

Про видачу свідоцтва про базову

загальну середню освіту та

переведення учнів 5(9) класу до

наступного класу гімназії

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 762 від 14 липня 2015 року та згідно рішення педагогічної ради (протокол засідання № 9 від 08 червня 2018 року)

НАКАЗУЮ:

Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту учням 5(9) класу, а саме:

  • Абинашній Мирославі В'ячеславівні
  • Абинашній Владиславі В'ячеславівні 
  • Бабичу Максиму Михайловичу
  • Береці Катерині Павлівні
  • Васюк Катерині Сергіївні
  • Горовій Радмилі Сергіївні
  • Грось Єві Тарасівні
  • Капітану Владиславу Володимировичу
  • Колобашкіній Владиславі Сергіївні
  • Компанцю Богдану Дмитровичу
  • Костюченку Даніілу Євгенійовичу
  • Лантух Елеонорі Вікторівні
  • Митрофановій Ніні Сергіївні
  • Наумчику Роману Фарітовичу
  • Носаченко Катерині Іванівні
  • Оніщенку Владиславу Ігоровичу
  • Оніщенку Віталію Ігоровичу
  • Остапенко Крістіні Олександрівні
  •  Радченко Діані Віталіївні
  •  Рябцю Денису Олександровичу
  •  Савенку Олександру Олексійовичу
  •  Терницькій Евеліні Володимирівні
  •  Туревському Роману Андрійовичу
  •  Цибрі Владиславу Валерійовичу
  •  Чешко Олександрі Олександрівні
  •  Ячунскасу Сімасу Сваюнасовичу

Перевести учнів 5(9) класу до 6(10) класу гімназії в кількості 26 осіб, а саме:

  • Абинашну Мирославу В'ячеславівну
  • Абинашну Владиславу В'ячеславівну 
  • Бабича Максима Михайловича
  • Береку Катерину Павлівну
  • Васюк Катерину Сергіївну
  • Горову Радмилу Сергіївну
  • Грось Єву Тарасівну
  • Капітана Владислава Володимировича
  • Колобашкіну Владиславу Сергіївну
  • Компанця Богдана Дмитровича
  • Костюченка Данііла Євгенійовича
  • Лантух Елеонору Вікторівну
  • Митрофанову Ніну Сергіївну
  • Наумчика Романа Фарітовича
  • Носаченко Катерину Іванівну
  • Оніщенка Владислава Ігоровича
  • Оніщенка Віталія Ігоровича
  • Остапенко Крістіну Олександрівну
  •  Радченко Діану Віталіївну
  • Рябця Дениса Олександровича
  •  Савенка Олександра Олексійовича
  •  Терницьку Евеліну Володимирівну
  • Туревського Романа Андрійовича
  •  Цибру Владислава Валерійовича
  • Чешко Олександру Олександрівну
  • Ячунскаса Сімаса Сваюнасовича

Директор гімназії                                             Л.Г.Остапенко