ВІЗИТКА

Корюківська гімназія розпочала свою роботу 7 вересня 2001 року на базі реорганізованої Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Гімназія функціонує у приміщенні, основна частина якого побудована у 1954 році, з добудовами у 70-их та 90-их роках.

Приміщення гімназії займає площу 2886 м2 , а прилегла територія -10693м 2..

У закладі створені всі умови для розвитку творчих, інтелектуальних здібностей дітей, забезпечення належного рівня навчання і виховання: високопрофесійний педагогічний колектив, матеріально-технічна база.

До послуг учасників освітнього процесу 13 навчальних кабінетів, комп'ютерний клас (17 персональних комп'ютерів) 5 мультимедійних комплексів, актова зала, спортивна зала, їдальня, майстерня, бібліотека.В наявності копіювальна техніка. Все обладнання використовується для організації і проведення освітнього процесу, позакласних заходів, оформлення стендів, документації.

На території гімназії є спортивний майданчик.

У 2017-2018 н.р. у гімназії навчається 192 учні.

Щоденно шкільним автобусом до гімназії підвозяться учні, які проживають у сільській місцевості.

У гімназії поглиблено вивчається українська мова, введені спецкурси за вибором: українознавство (1 клас), етика (2 клас), основи економіки (1-4, 6 класи), загальна географія (7 клас)та факультатив «Розв'язування та складання завдань з хімії».

Працюють гуртки за інтересами : «Юні географи - дослідники», «Юні користувачі персонального комп'ютера»,гурток «Декоративно-ужиткове мистецтво»,«Сокіл-Джура», гурток «Вокальне мистецтво», спортивні секції «Баскетбол», «Волейбол».

Випускники гімназії мають високий потенціал для продовження навчання і працевлаштування. Щороку учні гімназії стають переможцями і призерами олімпіад і конкурсів різного рівня, захищають науково-дослідницькі роботи у Малій академії наук.