Наші досягнення

ПІДСУМКИ

участі учнів Корюківської гімназії у ІІ етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

у 2017-2018 н.р.

Найвагоміші досягнення 2016 - 2017 навчального року

Участь у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад - 39 призових місць

І місце - 16

ІІ місце - 13

ІІІ місце - 10

Переможці та призери районного етапу олімпіад

- Іваненко Лілія, 6(10) клас - ІІ місце на районному етапі олімпіад з української мови та літератури та ІІІ місце з біології

- Мірошник Анастасія, 6(10) клас - І місце на районному етапі олімпіад з української мови та літератури, географії та економіки, ІІ місце на районному етапі олімпіад з англійської мови

- Рубей Ольга, 7(11) клас - І місце на районному етапі олімпіад з української мови та літератури та географії

- Мотрук Діана, 7(11) клас - ІІ місце на районному етапі олімпіад з української мови та літератури та біології

- Лопачук Аделіна, 7(11) клас - І місце на районному етапі олімпіад з англійської мови, математики та економіки, ІІ місце на районному етапі олімпіад з правознавства та географії

- Осипенко Антон, 7(11) клас - І місце на районному етапі олімпіад з історії, ІІІ місце на районному етапі олімпіад з правознавства

- Компанець Данило, 5(9) клас - ІІ місце на районному етапі олімпіад з історії та фізики

- Лях Вікторія, 6(10) клас - І місце на районному етапі олімпіад з історії, ІІ місце на районному етапі олімпіад з екології

- Суманєєва Олена, 6(10) клас - ІІ місце на районному етапі олімпіад з інформаційних технологій

- Оніщенко Олена, 6(10) клас -І місце на районному етапі олімпіад з трудового навчання,ІІІ місце на районному етапі олімпіад з інформаційних технологій

- Кириченко Євген, 7(11) клас - ІІІ місце на районному етапі олімпіад з інформаційних технологій

- Мельник Данило, 3(7) клас - І місце на районному етапі олімпіад з хімії, ІІІ місце на районному етапі олімпіад з фізики

- Митрофанова Ніна, 4(8) клас - І місце на районному етапі олімпіад з хімії, ІІ місце на районному етапі олімпіад з математики

- Заборовська Анжеліка, 7(11) клас - І місце на районному етапі олімпіад екології,ІІІ місце на районному етапі олімпіад з хімії

- Скалацький Ярослав, 7(11) клас - ІІІ місце на районному етапі олімпіад з англійської мови

- Максименко Юлія, 7(11) клас - ІІІ місце на районному етапі олімпіад з фізики

- Литвиненко Владислав, 6(10) клас - І місце на районному етапі олімпіад з астрономії

- Соколовська Олександра, 6(10) клас - ІІІ місце на районному етапі олімпіад з астрономії

- Погребець Владислав, 7(11) клас - ІІ місце на районному етапі олімпіад з астрономії

- Кир'ян Карина, 2(6) клас - І місце на районному етапі олімпіад з математики

- Литвиненко Олександр, 2(6) клас - ІІ місце на районному етапі олімпіад з математики

- Бідна Катерина, 3(7) клас - ІІ місце на районному етапі олімпіад з математики

Призери та переможці обласного етапу олімпіад

Осипенко Антон - диплом ІІІ ступеня Обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії

Рубей Ольга - диплом ІІІ ступеня Обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури

Заборовська Анжеліка - диплом ІІІ ступеня Обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології.