Батькам здобувачів освіти

Тематика

загальногімназійних батьківських зборів

2017-2018н.р.

• Роль батьків у профілактиці алкогольної та наркотичної залежності.
  • ВІЛ\СНІД: достовірно про проблему
  • Попередження суїцидальної поведінки дітей та підлітків
  • Профілактика дитячого травматизму та збереження життя і здоров'я дітей.

Березень

• Підсумки участі учнів гімназії у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах, турнірах
  • Міфи та факти про енергетики
  • Про зайнятість учнів у гуртках та секціях в позаурочний час
  • Профілактика дитячого травматизму та збереження життя і здоров'я дітей.

роботи батьківського всеобучу
на 2017-2018 н.р.

Батькам на замітку !
10 заповідей виховання дитини

1. Не чекайте, що Ваша дитина буде такою самою, як Ви. Або - як Ви хочете. Виховання має допомогти Дитині стати не Вами, а собою.

2. Не вимагайте від дитини плати за все, що Ви робите для неї. Ви дали своїй дитині життя, як вона може віддячити Вам? Вона дасть життя іншій людині, та - наступній: це і є нескінченний закон вдячності .

3. У процесі виховання дитини не зганяйте на дитині свій поганий настрій, щоб у старості не їсти гіркий хліб, бо що посієш, те й пожнеш.

4. Не ставтеся до проблем Вашої дитини зверхньо: для дитини її проблеми не менш тяжкі, ніж Вам Ваші.

5. Не принижуйте в процесі виховання.

6. Не мучте Себе, якщо не можете дати щось своїй дитині; мучте, якщо можете і не даєте .

7. Вмійте любити чужу дитину. Ніколи не робіть чужій дитині те, чого б не хотіли би, щоб інші зробили Вашій. Не забувайте - Ваша дитина також слідкує за Вами - і бере приклад як ставитися до оточуючих.

8. Дозвольте дитині " заважати" !

Все, що потрібно це - дозволити дитині брати участь у всіх ваших справах. 9.Будьте ближчі до природи

Копаєте город - дайте дитині лопату, і вона буде з захопленням допомагати Вам. Сієте газонну траву - дайте дитині насіння, і вона з радістю буде повторювати за Вами. Головне, і ви самі зможете переробити всі справи, і дитина отримає безцінний досвід справжніх справ.

10. Любіть свою дитину будь-яку: неталановиту, невдачливу, неуважну; спілкуючись з нею, радійте, бо дитина - це свято, яке поки що з Вами.

Можна зробити з усього цього висновок: діти народжуються не тільки для того, щоб ми їх виховували, а й для того, щоб вони виховували нас. Для того щоб зробити свою дитину кращою, батькам необхідно зробити кращими Себе. Це основний постулат виховання дитини!